Bardzo ważne przesłanie…

Z okazji Świąt  Bożego Narodzenia Życzę  Ci z całego serca, aby energia wdzięczności otworzyła Ci wrota do wszelkiej obfitości.

BO WDZIĘCZNOŚĆ TO STAN MOCY.

Wdzięczność, to Twój magiczny przełącznik na „odbiór”.

Warto, bardzo warto przypominać sobie o nim jak najczęściej. Poświęć kilka minut na obejrzenie poniższych krótkich video. One mają moc wydobyć  go z zapomnienia  i otworzyć wrota…

To nie wymysł  „new age” , a obiektywne prawo wszechświata.  Własnie to prawo miał na myśli sławny bohater wydarzeń sprzed 2000 lat mówiąc:  „Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma” (Mt 25,29). Wdzięczność jest jednoznacznym sygnałem do Wszechświata: „wierzę, ze wszystko już zostało mi dane („ja mam”)  i teraz jestem gotów te dary z wdzięcznością przyjąć” . A przecież  «Według wiary waszej niech wam się stanie!»

To czysta fizyka: – jest akcja (wdzięczność) , jest reakcja (wszystko). Poprzez praktykowanie  wdzięczności masz dostęp do tego stanu, którego szukasz w przyszłości, już teraz.

Wdzięczność to najważniejszy stan otwartości i otrzymywania. W tym stanie otwierasz drzwi, przez które wpuszczasz to, co już od dawna czeka na Ciebie w polu kwantowym, tj. zdrowie, bogactwo, związek, dom i wszystko, czego tylko pragniesz.

Podziel się tą energią wdzięczności z Twoimi bliskimi. Niech i u nich wytworzy ona  energetyczny wir niosący wszelki dobrostan.

Pełnych wdzięczności i spełnienia Świat Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2020 Roku !!!

T

(włącz dźwięk naciskając na symbol głośnika w prawym dolnym rogu)

W te Święta, bądźmy wdzięczni za wszystkie prezenty, jakie mamy wokół siebie!

Opublikowany przez Mniej ekranu, więcej rodziny Sobota, 14 grudnia 2019

 

 

Kilka cytatów i innych mądrości dotyczących fenomenu stanu wdzięczności:

„Serce przepełnione wdzięcznością otwiera się na dobrodziejstwa wszechświata”

(Joseph Murphy)

„Jeśli jedynym słowem,jakim modlisz się przez cale życie jest DZIĘKUJĘ – to wystarczy”

(Mistrz Eckhart)

„W całym życiu najistotniejsze jest to, czy przyjmujemy rzeczy za oczywiste czy też z wdzięcznością”

(Gilbert Keith Chesterton)

„Kultywuj nawyk bycia wdzięcznym za każdą dobrą rzecz, jaka do ciebie przyjdzie. Bądź wdzięczny przez cały czas. A ponieważ wszystko działa na twoją korzyść, powinieneś zaadresować swoją wdzięczność do wszystkich rzeczy”

(Ralph Waldo Emerson)

„Wszelkie niezadowolenie z tego, czego nam brak, płynie z braku wdzięczności za to, co posiadamy”.

( Daniel Defoe)

„Próby kliniczne wskazują, że praktykowanie wdzięczności może mieć dramatyczne i trwałe pozytywne efekty w życiu człowieka. Może zmniejszyć ciśnienie krwi, poprawić odporność, promować poczucie szczęścia i zadowolenia z życia, generować takie zachowania, jak pomoc innym, hojność i współpraca. Dodatkowo, wdzięczność redukuje ryzyko depresji, niepokoju i skłonności do uzależnień”

(Robin Stern- psychoterapeuta, USA)

Metoda wzbudzania w sobie stanu wdzięczności i otwarcia, Gregga Bradena ( która powoduje, że serce i umysł stają się koherentne, harmonijne)

Usiądź w ciszy i wykonaj następujące kroki:

  • zamknij oczy, aby przenieść swoją uwagę ze świata zewnętrznego do swojego wnętrza;
  • dotknij swojego serca w najbardziej komfortowy dla Ciebie sposób (całą dłonią, opuszkami palców, złożonymi dłońmi na środku mostka – jak do modlitwy lub gestu „namaste”) – to ma na celu przenieść Twoją świadomość z umysłu do serca, co nie jest na co dzień dla człowieka takie łatwe;
  • weź głęboki i powolny oddech, poczuj powietrze w płucach i wypuść (powtórz tyle razy, ile potrzebujesz – kiedy oddychasz głęboko i powoli, Twój organizm odbiera sygnał o tym, że nic mu nie grozi i może się uspokoić, odprężyć
  • następnie poczuj jedno lub wszystkie z następujących uczuć: troskliwość/dbałość o kogoś lub coś, wdzięczność za kogoś lub coś, głęboką empatię/poczucie jedności z kimś lub czymś;
  • utrzymuj w sobie te uczucia i oddychaj z serca przez minimum 3 minuty.

Urządzenia i testy laboratoryjne pokazują, że tak zharmonizowany stan serca i umysłu może utrzymać się nawet do 6 godzin i w takim stanie mamy największą moc tworzenia, pogłębiania intuicji, przeprogramowywania naszej podświadomości oraz niepożądanych nawyków, samoleczenia ciała.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*