Bardzo ważne przesłanie…

Z okazji Świąt  Bożego Narodzenia Życzę  Ci z całego serca, aby energia wdzięczności otworzyła Ci wrota do wszelkiej obfitości.

BO WDZIĘCZNOŚĆ TO STAN MOCY.

Wdzięczność, to Twój magiczny przełącznik na „odbiór”.

Warto, bardzo warto przypominać sobie o nim jak najczęściej. Poświęć kilka minut na obejrzenie poniższych krótkich video. One mają moc wydobyć  go z zapomnienia  i otworzyć wrota…

To nie wymysł  „new age” , a obiektywne prawo wszechświata.  Własnie to prawo miał na myśli sławny bohater wydarzeń sprzed 2000 lat mówiąc:  „Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma” (Mt 25,29). Wdzięczność jest jednoznacznym sygnałem do Wszechświata: „wierzę, ze wszystko już zostało mi dane („ja mam”)  i teraz jestem gotów te dary z wdzięcznością przyjąć” . A przecież  «Według wiary waszej niech wam się stanie!»

To czysta fizyka: – jest akcja (wdzięczność) , jest reakcja (wszystko). Poprzez praktykowanie  wdzięczności masz dostęp do tego stanu, którego szukasz w przyszłości, już teraz.

Wdzięczność to najważniejszy stan otwartości i otrzymywania. W tym stanie otwierasz drzwi, przez które wpuszczasz to, co już od dawna czeka na Ciebie w polu kwantowym, tj. zdrowie, bogactwo, związek, dom i wszystko, czego tylko pragniesz.

Podziel się tą energią wdzięczności z Twoimi bliskimi. Niech i u nich wytworzy ona  energetyczny wir niosący wszelki dobrostan.

Pełnych wdzięczności i spełnienia Świat Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2020 Roku !!!

T

(włącz dźwięk naciskając na symbol głośnika w prawym dolnym rogu)

W te Święta, bądźmy wdzięczni za wszystkie prezenty, jakie mamy wokół siebie!

Opublikowany przez Mniej ekranu, więcej rodziny Sobota, 14 grudnia 2019

 

 

Kilka cytatów i innych mądrości dotyczących fenomenu stanu wdzięczności:

„Serce przepełnione wdzięcznością otwiera się na dobrodziejstwa wszechświata”

(Joseph Murphy)

„Jeśli jedynym słowem,jakim modlisz się przez cale życie jest DZIĘKUJĘ – to wystarczy”

(Mistrz Eckhart)

„W całym życiu najistotniejsze jest to, czy przyjmujemy rzeczy za oczywiste czy też z wdzięcznością”

(Gilbert Keith Chesterton)

„Kultywuj nawyk bycia wdzięcznym za każdą dobrą rzecz, jaka do ciebie przyjdzie. Bądź wdzięczny przez cały czas. A ponieważ wszystko działa na twoją korzyść, powinieneś zaadresować swoją wdzięczność do wszystkich rzeczy”

(Ralph Waldo Emerson)

„Wszelkie niezadowolenie z tego, czego nam brak, płynie z braku wdzięczności za to, co posiadamy”.

( Daniel Defoe)

„Próby kliniczne wskazują, że praktykowanie wdzięczności może mieć dramatyczne i trwałe pozytywne efekty w życiu człowieka. Może zmniejszyć ciśnienie krwi, poprawić odporność, promować poczucie szczęścia i zadowolenia z życia, generować takie zachowania, jak pomoc innym, hojność i współpraca. Dodatkowo, wdzięczność redukuje ryzyko depresji, niepokoju i skłonności do uzależnień”

(Robin Stern- psychoterapeuta, USA)

Metoda wzbudzania w sobie stanu wdzięczności i otwarcia, Gregga Bradena ( która powoduje, że serce i umysł stają się koherentne, harmonijne)

Usiądź w ciszy i wykonaj następujące kroki:

  • zamknij oczy, aby przenieść swoją uwagę ze świata zewnętrznego do swojego wnętrza;
  • dotknij swojego serca w najbardziej komfortowy dla Ciebie sposób (całą dłonią, opuszkami palców, złożonymi dłońmi na środku mostka – jak do modlitwy lub gestu „namaste”) – to ma na celu przenieść Twoją świadomość z umysłu do serca, co nie jest na co dzień dla człowieka takie łatwe;
  • weź głęboki i powolny oddech, poczuj powietrze w płucach i wypuść (powtórz tyle razy, ile potrzebujesz – kiedy oddychasz głęboko i powoli, Twój organizm odbiera sygnał o tym, że nic mu nie grozi i może się uspokoić, odprężyć
  • następnie poczuj jedno lub wszystkie z następujących uczuć: troskliwość/dbałość o kogoś lub coś, wdzięczność za kogoś lub coś, głęboką empatię/poczucie jedności z kimś lub czymś;
  • utrzymuj w sobie te uczucia i oddychaj z serca przez minimum 3 minuty.

Urządzenia i testy laboratoryjne pokazują, że tak zharmonizowany stan serca i umysłu może utrzymać się nawet do 6 godzin i w takim stanie mamy największą moc tworzenia, pogłębiania intuicji, przeprogramowywania naszej podświadomości oraz niepożądanych nawyków, samoleczenia ciała.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*