Piramidy Horusa

Mój pierwszy kontakt z piramidami Horusa i ich twórcą nie zapowiadał nicniezwykłego. Po prostu kupiłem książkę Haralda Alke „Działanie piramid energetycznych Horusa”. Po lekturze napisałem maila do autora z prośba o wyjaśnienie kilku kwestii dotyczących piramid.
Etap korespondencyjny zakończył się dosyć szybko. Jesienią 2011 rokuzaparkowałem samochód przed hotelikiem w niewielkiej miejscowości
Florsheim- Dalsheim w Nadrenii-Palatynacie, gdzie następnego dnia byłem umówiony z Haraldem w jego miejscu pracy, noszącym może trochę na wyrost, dumną nazwę KYBORG INSTITUT
Było późne popołudnie i z hotelowego okna rozpościerał się , aż po horyzont, wspaniały widok na winnice. Pózniej dowiedziałem się, że znajduję się własnie w regionie słynącym  z produkcji wysokogatunkowych win. Postanowiłem odbyć spacer po winnicy. Podczas spaceru stało się coś ciekawego- straciłem poczucie czasu. Okazało się , ze spędziłem tam prawie 4 godziny. Przez chwile wydawało mi się nawet, ze mógłbym tam spędzić resztę życia…
Słońce zaszło już dawno, a ja ciągle wędrowałem wsród zielonych szpalerów.
Dopiero po powrocie do hotelu, zastanawiając się nad przyczynami tego dziwnego uczucia wywołanego spacerem po winnicy, przypomniałem sobie, że coś podobnego miało miejsce podczas mojej wędrówki przez Camino, gdy mijałem  plantacje winogron.
Harald przywitał mnie następnego dnia dosyć dziwnie, bo słowami „a więc wróciłeś. Witaj w domu”.
Gdy go zapytałem, co ma na myśli, ponieważ w w tym regionie Niemiec nigdy jeszcze nie byłem , stwierdził stanowczo i bez cienia wątpliwości: ” byłeś, widzę to dokładnie. Przyszedłeś z rzymskimi legionami jako okupant ok. 2000 lat temu a potem zostałeś i stworzyłeś pierwsze winne plantacje.Właśnie tutaj, mieszkałeś obok. Uczyłeś tubylców sztuki uprawy winorośli.”
Powiało mistyką. Nie wiem, czy Harald miał rację z rzymskimi legionami, innego jednak wytłumaczenia na trudne do opisania uczucia, dosyć systematycznie  wywoływane przez winnice, nie znalazłem do tej pory.
Spędziliśmy cały dzień na rozmowie ,testach piramid i innych energetycznych przedmiotów.
Pól roku później w Nowych Gutach pojawiła się piramida Horusa Model C.
Był początek lata. Po kilku dniach od momentu ustawienia piramidy w moim ogrodzie do drzwi zapukał sąsiad. Nieśmiało zapytał o piramidę i sposób jej działania. „Bo wiesz, my naradzaliśmy się własnie w sprawie dziwnych zjawisk atmosferycznych w Gutach panujących od tygodnia. Mieszkamy tu od dawna ale nikt z tubylców nie przypomina sobie nic podobnego. Przecież sam widzisz- nocami non stop błyskawice , widno jak w dzień, ale nie grzmi i to wszystko bez kropli deszczu. Czy to przypadkiem nie Twoja piramida?”
Roześmiałem się serdecznie rozbrojony naiwnością sąsiada ale obserwując w ciągu następnych nocy błyskawice   postanowiłem jednak napisać do Haralda, który odpowiedział już następnego dnia: „twój sąsiad ma absolutną rację. Piramida czyści teren. Tak na dobrą sprawę powinieneś brać kasę od mieszkańców”.
Opowiedział też o podobnych zjawiskach mających miejsce w Pirenejach po ustawieniu parku piramid.
Harald prognozował też, że poziom życia mieszkańców Gut podniesie się znacznie w ciągu najbliższych lat. Tak podobno dzieje się wszędzie, gdzie zostają ustawione piramidy.
Nie wiem, czy to sprawiły piramidy ale Guty faktycznie zmieniły się w minionej pięciolatce nie do poznania.
Mam tutaj następujące typy piramid : A,B,C

Oddaje w tym miejscu głos Haraldowi Alke:)

WPŁYW ENERGII PIRAMID HORUSA

  • zwiększona witalność, stabilne zdrowie, głębsza koncentracja i spokój
  • wzmocnienie systemu immunologicznego
  • większa odporność na obciążenia psychiczne
  • polepszony przepływ energii w meridianach
  • lepsze ukrwienie
  • lepsza zdolność oczyszczania ciała z trucizn
  • neutralizacja stref geopatycznych
  • ochrona przed elektrostresem i promieniowaniem

Piramidy energetyczne wprowadzają nas znowu w aktywne życie.
Piramidy energetyczne przyczyniają się do dalszego rozwoju człowieka.
Piramidy Horusa swoim bioaktywnym polem energetycznym otwierają drogę do nowej technologii: Poprzez ich użycie osiągamy wyższą jakość życia, gdyż pozbywamy się zakłóceń wywoływanych przez elektrostres, strefy geopatyczne, żyły wodne w mieszkaniu i miejscu pracy. Dzięki temu śpimy lepiej, wypoczywamy i otrzymujemy dodatkową dawkę energii życiowej.

Wyjątkowe pole bioaktywne piramid przyczynia się do wzmocnienia naszych możliwości umysłowych, zharmonizowania w miejscu pracy, przez co pracujemy lepiej, wydajniej i prędzej osiągamy nasze cele.

 

Wiele lat doświadczeń z piramidami Horusa pozwoliło zebrać następujące fakty:

Piramida Horusa mod A

Model A
18 cm wysokości
działa bardzo silnie na czakrę serca, stwarza uczucie ciepła, bezpieczeństwa i bliskości. Jej bioaktywne pole energetyczne stabilizuje nasze siły samoleczenia. Poza tym jej pole neutralizuje w promieniu około 16 metrów działanie elektrosmogu i promieniowania stref geopatycznych.

 

Piramida Horusa mod B

Model B
45 cm wysokości
Tworzy bardzo silne pole neutralizujące wszelkie zakłócenia przynajmniej w promieniu 50 metrów oraz stabilizuje nasz kod genetyczny.
Jest lekarstwem na wszelkie problemy skażenia środowiska. To jak naprawdę jesteśmy zdrowi zależy od siły pola magnetycznego chromosomów oraz jądra komórki. Wycieńczenie systemu immunologicznego rozpoczyna się zawsze od osłabienia siły pola magnetycznego w substancji dziedzicznej człowieka. Za pomocą fotografii Kirlianowskiej udowodnione zostało, że model ten wzmacnia przepływ energii w meridianach i jej pole energetyczne chroni nas nawet przed działaniem promieni radioaktywnych, co udowodnione zostało pomiarami biorezonansu. Natomiast badania dr Schimmel za pomocą urządzeń typu VEGA wykazały wyraźne spowolnienie procesu starzenia. Efekty te są jeszcze bardziej intensywne, jeżeli stosowane są krystaliczne wypełnienia w rdzeniu tej piramidy.

Piramida Horusa mod C

Model C
180 cm wysokości, 2,85 x 2,85 m
Dostarcza potężne ilości prany, która rozchodzi się w otoczeniu zaopartując je w energię życiową. Jej właściwości neutralizowania zakłóceń pola sięgają ponad 500 metrów. Model ten działa na pierwszy, czwarty oraz siódmy czakram i wyjątkowo dobrze nadaje się do wszelkiego rodzaju terapii. Stosując wypełnienie z kryształów w jej rdzeniu osiągane wibracje są jeszcze bardziej intensywne.Model ten jest 180 cm wysoki, tak że można w nim wygodnie stanąć. Od tego czasu wiele osób korzysta z piramid i wszyscy potwierdzają zgodnie o jej harmonizującym, uspokajającym działaniu. Już kilka minut przebywania w piramidzie napełnia ciało człowieka nową, świeżą energią. Praktycznie każdy człowiek wyczuwa jej działanie i jej magiczną moc przyciągania.

Te trzy modele uzupełniają się wzajemnie i tworzą pole energetyczne, które jest dla człowieka bardzo pozytywne. Konstrukcja piramid nie zmieniła się od początku a jej wymiary są ściśle przestrzegane. Za pomocą naszych myśli możemy aktywować energię piramidy Horusa, w ten sposób otrzymujemy niepowtarzalną szansę brania czynnego udziału w kreowaniu naszej przyszłości. Stosując dodatkowo płytki biokondensatorowe uzyskujemy wzmocnienie jej działania w modelu A i B o 20%, a w modelu C o 40%. Dodatkowo posiadamy możliwość ładowania w piramidzie różnych produktów.