audio Ho’oponopono

Ho’oponopono to starożytny nurt , mający  swój początek na Hawajach i jest częścią Huny – tajemnej wiedzy kultywowanej przez Hawajczyków. Podstawą Ho’oponopono jest przyjęcie założenia, że każdy człowiek jest twórcą swojej rzeczywistości, co w sposób logiczny prowadzi do wymogu przejęcia  odpowiedzialności za wszystkie zdarzenia, które zaistniały w jego życiu.

Świat zewnętrzny jest bowiem jedynie lustrzanym odbiciem tego, co nosisz w sobie.

Ho’oponopono jest prostą metodą uzdrawiania. Dzięki niej możemy uzdrowić każdą część swojego ciała emocjonalnego i fizycznego – rozwiązać  swoje problemy życiowe, konflikty partnerskie, pozytywnie wpływając na otaczający nas świat.

Możliwości stosowania Ho’oponopono są w zasadzie nieograniczone.

W niniejszym nagraniu znajdziesz  wersję  audio  mojego konspektu, powstałego na podstawie  kilku książek na temat Ho’oponopono  w języku polskim, niemieckim i angielskim oraz  3 dniowego  warsztatu doktora Hew Len oraz Joe Vitale .
Znajdziesz w nim ,między innymi, niesłychanie prostą instrukcję usunięcia wzorców pamięciowych z umysłu, które można porównać do kotwic trzymających statek Twojego życia na mieliźnie.

Zapraszam Cię do zajęcia miejsca  na mostku kapitańskim, punkcie Twojej prawdziwej mocy. Cała naprzód!