Ener-chi Andreas Moritz

 

BEYOND THE HORIZON

W końcu ubiegłego roku, przed samym Sylwestrem, pojawiła się u mnie pewna książka, która zawojowała sobie natychmiast miejsce na mojej książkowej VIP- półce w sypialni, gdzie umieszczam pozycje , do których zaglądam regularnie.

Każdą z nich traktuję jak swoisty kamień milowy na mojej drodze.

Mój najnowszy  VIP to  „Unosząc zasłonę dualizmu dobra i zła”  Andreasa Moritza. Chyba już gdzieś na tym blogu wspominałem, że podczas lektury podkreślam ( i to bardzo brutalnie, bo długopisem ) najciekawsze myśli.

W wypadku tutaj omawianej pozycji podkreśliłem, tak na oko, 70% całego tekstu.  W związku z tym, że w najbliższej przyszłości będę miał nieco więcej czasu, prawdopodobnie uda mi się wkrótce umieścić kilka najciekawszych audio kawałków w zakładce „moje czytanie”.  Książka Andreasa Moritza            ( człowieka oświeconego zresztą) rzuca zupełnie nowe światło na materializowanie pragnień, na zaszczepione w nas  fałszywe przekonania i traumy na reinkarnację i prawdziwą wartość modlitwy,  na próby, jakim poddawani jesteśmy, żyjąc na  tej planecie.

W tym miejscu, chciałbym podzielić się informacją o  energetycznych obrazach Andreasa, o których dowiedziałem się z omawianej książki.  Inspiracja do ich tworzenia miała „spłynąć” na  niego „z góry”:)

Temat mnie zafascynował. Sprowadziłem większą ilość tych obrazów i eksperymentuję z nimi. Bardzo ciekawe doświadczenia.

A oto fragment z książki dotyczący sztuki  Ener-Chi ( bo o niej tu mowa).

„Sztuka Ener- chi;  medycyna ponadczasowa.

Andreas opracował nowy system uzdrawiania i odmładzania przeznaczony do przywrócenia podstawowej energii życiowej organów lub układów w organizmie w ciągu kilku sekund. Jednocześnie pomaga to zrównoważyć emocjonalne przyczyny chorób. Wschodnie  metody uzdrawiania, np. akupunktura i shiatsu  mają na celu wzmocnienie dobrostanu dzięki stymulacji i równoważeniu dopływu energii do różnych organów i układów. Podobnie energetyka sztuki  Ener-Chi ma na celu przywracanie zrównoważonego przepływu energii przez ciało. Zgodnie z najstarszymi starożytnymi systemami utrzymania zdrowia i uzdrawiania zrównoważony przepływ energii to kluczowy wyznacznik zdrowia ciała i umysłu. Gdy energia bez przeszkód przepływa przez ciało, utrzymuje się zdrowie witalność.  I na odwrót – gdy przepływ jest zaburzony lub ograniczony, zdrowie i witalność się pogarszają.  Andreas Moritz stworzył uzdrawiające obrazy, które zostały aktywowane za pomocą unikalnej  procedury nasycającej  poszczególne obrazy specyficznym promieniowaniem ( pochodzącym z wyższych wymiarów). Aby w pełni korzystać z mocy obrazu, należy jedynie patrzeć na niego przez mniej niż minutę . W tym czasie przepływ chi  przez organy i układy zostanie przywrócony. Stopień zrównoważenia przepływu chi  przez organy i układy można mierzyć za pomocą prostego badania mięśni, a więc testu kinezjologicznego. Aby ujawnić skuteczność działania obrazów  należy wykonać to badanie przed oglądaniem i po oglądaniu obrazu.

Zastosowanie sztuki Ener- chi  do wszystkich organów i układów organizmu pozwala stworzyć mu warunki do całkowitego uzdrowienia i odmłodzenia”

Obrazy Andreasa Moritza można podzielić na 3 grupy:

– uruchamiające przepływ w konkretnych narządach i układach

– uruchamiające moc żywiołów przyrody w organizmie

– balansujące ogólnie przepływ energii przez ciało

Na wstępie niniejszego  tekstu wklejony obraz należy do tej ostatniej grupy. Jego tytuł to BEYOND THE HORIZON (za horyzontem).

Jego działanie opisuje Moritz tak:

Obraz „Poza horyzontem” jest wyjątkowy w tym sensie, że nie ma określonego celu ani planu i dlatego może być stosowany z każdym problemem, trudnościami emocjonalnymi, dolegliwościami fizycznymi oraz blokadą umysłową lub duchową.

Zawiera energię o częstotliwości zerowej, która stanowi istotną część rzeczywistości wyższych wymiarów. Oglądanie obrazu zaprowadzi Cię w sposób naturalny „poza horyzont”, do tych wyższych aspektów, które składają się na Twoją Wyższą Jaźń lub Nadduszę.

Łącząc się z tym wyższym planem, jesteś się w stanie nasycić energią światła, mądrości i miłości, które skrywasz głęboko w sobie i przenieść je do swoich codziennych doświadczeń, aby wspierały wszystko, czym się zajmujesz.  Ponadto obraz zawiera święte energie wilka, które są przydatne dla osób cierpiących na każdą chorobę. Kontaktuj się z obrazem jak najczęściej, kiedy tylko potrzebujesz wsparcia oraz zastrzyku energii.

i jeszcze jeden obraz :

PORTRET MOCY / PORTAL WSZYSTKICH MOŻLIWOŚCI

Ten obraz służy zwiększeniu entuzjazmu  i zaangażowania w życie.

Wspiera wejście w pełną jego witalność, nasycenie dobrostanem oraz generowanie większego optymizmu i odwagi do stawienia czoła temu, co jest przed tobą.  Oglądanie tego zakodowanego rubinowymi promieniami  obrazu przygotowuje grunt dla nieskończonej  obfitości i tchnienia błogosławieństwa ze Źródła Wszystkiego, co Jest.

Niech Duch Jedności napełni ciebie  i poszerzy twój  horyzont możliwości.

Nie ma żadnych granic. Oddychaj przez portal i wzlatuj, swobodny jak ptak.

Masz całą przestrzeń i Moc.  Ujrzyj mądrość i poczuj, jak twoja Moc się rozszerza.

Jesteś promieniującym światłem.

Żegluj, o Potężny, po oceanie otaczających cię możliwości, wdychając promienie rubinowej fontanny młodości.

 

Inne obrazy energetyczne Andreasa Moritza możesz zobaczyć tutaj:

Ener-Chi Art Pictures

Jedna myśl nt. „Ener-chi Andreas Moritz

  1. Dziękuję Ci Tomaszu za to że znalazłeś Andreas’a Motitz i udostępniłeś link do jego uzdrawiających obrazów. Jaka fantastyczna koordynacja w czasie! Dajesz to co w tej chwili jest nam bardzo potrzebne; możliwość w prosty sposób poprawy naszego zdrowia a szczególnie wzmocnienie SYSTEMU IMMUNOLOGICZNEGO!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*