Czy Bóg jest na prąd ???

 

Chciałbym zachęcić Cię do sięgnięcia po książkę „DEUS ES MACHINA czyli Bóg jest na prąd”.

Autor dokonał nie lada wyczynu: usystematyzował  wiedzę  rozbitą  w wielu starożytnych księgach, przetłumaczył  kilkanaście  teorii różnorakich religii w taki sposób aby ludziom było łatwiej zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi.
Osobiście bardzo mi przypadł do gustu  niezwykle ciekawy i barwny sposób , w jaki opisuje on koegzystencję duszy i ciała.  Autor ukazuje powszechne konflikty miedzy nimi , jednocześnie przekazując  bardzo praktyczne metody pozwalające osiągnąć stan idealny, gwarantujący pozytywne zmiany praktycznie we wszystkich obszarach ludzkiego życia.
Rola ciała fizycznego jest zazwyczaj pasywna, jest ono  jedynie czymś w rodzaju „skafandra  na duszę”. Jest  wehikułem, w którym dusza doświadcza smaku w rzeczywistości wygenerowanej przez Ducha.
Główny program „skafandra” to zapewnienie  duszy przetrwania.
Skafander musi zrozumieć,  że tylko otwarta współpraca z duszą (poddanie się jej prowadzeniu) może doprowadzić do transformacji prymitywnego wehikułu  w Boski Rydwan.
Nie musi też wiedzieć , w jakiś sposób ma się „coś” wydarzyć ( rezygnacja z ograniczonej przeszłością kontroli). Wszystko, co jest od niego wymagane , to 100% wiara, że jest to możliwe. A  z tym jest zazwyczaj problem. Stare programy „skafandra” uniemożliwiają przełom.
Książka zawiera mnóstwo konkretnych wskazówek zmieniających „oprogramowanie” skafandra tak, aby drzemiący w każdym z nas potencjał twórczy mógł się z pełną silą zamanifestować w otaczającym nas świecie.
Mała próbka audio- błyskawiczna  zmiana programów z wykorzystaniem fantastycznych wręcz możliwości grasicy.
Posłuchaj ….

 

Ciekawa strona autora:

https://deusestmachina.pl/